Cestujte a získejte peníze nazpět

Posted by on Mar 16, 2016 in Cestování

Cestujte a získejte peníze nazpět

Jak by se vám líbilo vyrazit na dovolenou, u níž dostanete část vynaložených nákladů zpět? Co byste řekli na variantu, při které si zájezd objednáte, zaplatíte a nabudete 2% slevy z ceny pobytu, průměrně kolem 538 Kč? I to je v dnešní době možné, musíte ale vědět, kde dovolenou zakoupit.

Bude to internetový projekt refundo.cz. Ten funguje pouze jako určitý zprostředkovatel nákupu, avšak se zajímavým bonusem. Může to být například CK Invia dovolená, za níž vám budou zaslány peníze nazpět, konkrétně na refundo účet, odkud si je budete moci přeposlat na své bankovní konto.

Výhodné pobyty, které se vyplatí

Refundo.cz v tomto ohledu představuje velice bohatou databázi e-shopů, jež pokrývají naprosto všechny kategorie. Mezi ty nejoblíbenější patří samozřejmě tyto.

  • Cestování
  • Zážitky

Vydat se lze do nejrůznějších míst České republiky, ale i do zahraničí. Poznávat můžete přírodní krásy, historické památky nebo tamní kulturu a gastronomii. Meze se v tomto ohledu dozajista nekladou.

Důkazem toho jsou také pepa.cz pobyty, u nichž se vám stejně, jako v dalších případech, dostane patřičné finanční odměny. Ta přijde vhod třeba jako malé kapesné na rodinný výlet či celotýdenní dovolenou.

Letenky se vstupním bonusem

V rámci cestování lze bezpochyby zmínit ještě jednu přínosnou kategorii, kterou tvoří samotné letenky. Ty využijete pravděpodobně v případě, že se budete chtít do konkrétních destinací vydat svépomocí.

Lufthansa Česká republika pro vás díky internetovému portálu refundo.cz představuje snadno a rychle dostupnou letenkou s odpovídající finanční slevou.

Neváhejte proto a dodejte svému stávajícímu nakupování zcela novou a lepší podobu. Zaregistrujte se bezplatně na uvedeném serveru a využijte jedinečnou možnost libovolné koupě, za níž vám budou vráceny peníze.