Dovolená Řecko all inclusive 2015

Posted by on Dec 8, 2014 in Cestování

Dovolená Řecko all inclusive 2015

Máte rádi dovolenou v jižanských zemích? Itálie, Španělsko, ale i Řecko nebo Bulharsko se na Vás už těší. Skvělý temperament, výtečné víno, krásné pláže zalité sluncem.

Tak přesně to se dá směle prohlásit na téma dovolená v Řecku. Možností přitom máte opravdu spoustu, někoho lákají živé Athény s odkazem antické civilizace, jiný si bude libovat u archeologických nalezišť na Krétě. Sto lidí, sto chutí, proč by ne, že?

Korfu dovolená, tak přesně to je doslova pro každého. Užijí si tu jak mladé páry, které ocení hlavně jih tohoto ostrova – protože tam to opravdu žije, tak i rodiny s dětmi, jimž se bude líbit spíše v severní části. Navíc to budete mít doslova, co by kamenem dohodil do Itálie, z ostrova totiž jezdí trajekt do Brindisi.

Korfu je zeleným rájem – poměrně často zde totiž prší a příroda všude kolem dodává tomuto ostrovu opravdový punc jedinečnosti. Je tu ale celá řada hotelů, takže byste se měli informovat předem, co kde dostanete. Kvalita tu sice rozhodně není nízká, tato část Řecka přímo kvete díky turistickému ruchu i v dnešních těžkých dnech, ale každému může svědčit něco jiného, každý člověk chce na hotelu trochu jiné služby. Přesně to pomohou vyřešit naše recenze od očitých svědků řecké nádhery, neváhejte si je proto alespoň trochu pročíst.

A co Řecko Kavos? Nejjižnější část ostrova Korfu, která slibuje skvělou dovolenou hlavně mladým lidem, kteří se rádi baví. Ceny tu navíc nejsou přemrštěné, takže si na týden odpočinku vyděláte na průměrně hodnocené tuzemské brigádě. A nikdo neříká, že nemůžete pracovat i tady, pokud budete mít jen trochu štěstí, místo byste mohli najít. Diskotéky a noční bary tu kypí životem hlavně během nočních hodin, během dne si zase užijete zlatavé pláže plné jemného písku. Je tu ale opravdu rušno, takže si svůj pobyt rezervujte co nejdříve!