Exotická dovolená v prosinci

Posted by on Oct 19, 2016 in Cestování

Exotická dovolená v prosinci

Prosinec je zimním měsícem s teplotami pod bodem mrazu. A právě takové počasí nemusí vyhovovat každému. Zima, špatná nálada a nechuť do práce. Řekněte těmto pocitům stop a vyrazte za odpočinkem a poznáváním. Ideálním řešením bude zimní dovolená u moře.

Cesta do exotické destinace na několik dnů, v průběhu níž si užijete prosluněných pláží, potápění v čistém moři a hromadu zábavy. Stačí si jen vybrat tu správnou destinaci, která vám svým zaměřením a tamní kulturou bude blízká. A jaká země to může být?

Last minute Dubaj

Hitem několika posledních let jsou Spojené Arabské Emiráty. Konkrétně je to Dubaj se svým nepřehlédnutelným luxusem. Místo, kde se vám dostane skutečně prvotřídního nadstandardu a možnosti prožít spoustu nezapomenutelných zážitků.

Vsadíte-li na last minute Dubaj, tedy zájezdy na poslední chvíli, určitě se budete moci ubytovat v moderních hotelích za bezkonkurenční ceny.

  • Emirates Grand Hotel
  • Jumeirah Beach Hotel
  • Gloria Hotel Dubai
  • City Max Al Barsha a mnohé další

Velice dostupné ceny, které jsou spojeny s plnohodnotným hotelovým servisem a vynikající gastronomií, ať už půjde o tu místní či jinou.

Jestliže vás neláká dovolená tímto směrem, není nic snazšího, než se zaměřit na jiné exotické destinace.

Vyrazte do Thajska či Dominikánské republiky

Exotická dovolená v prosinci se může odehrávat v zemích, o nichž se vám doposud ani nezdálo. Je to například Keňa, Kapverdské ostrovy, Mexiko či Maledivy. Místa, kde si stoprocentně odpočinete od sněhu a naopak načerpáte sílu z nekonečných slunečních paprsků.

Cestujte po světě v zimním období, kde jsou ceny zájezdů nízké a vy tak spojíte dobré s užitečným. Dejte přednost exotice před blízkými místy. Užívejte si v oblastech, kde se průměrné teploty pohybují kolem 27 °C, a vám se nabízí přemíra možností, jak trávit svůj volný čas.