Nevíte kam na dovolenou? Poradíme vám.

Posted by on Mar 16, 2015 in Cestování

Nevíte kam na dovolenou? Poradíme vám.

Když chcete jet na dovolenou, ať už je to kamkoliv, musíte se informovat o prostředí, které Vás může čekat. Dojmy z dovolené stojí a padají hlavně s hotely, jejich kvalitou a úrovní. Pokud se nebudete ptát dopředu, hledat reference a recenze, můžete splakat nad výdělkem. Dejte proto na nás a minimálně se poptejte známých, pokud chcete jet na stejné místo jako oni. A pokud ne, informací na internetu je hodně – třeba zrovna u nás!

Co třeba Hotel Best Western Solitaire? Tento egyptský hotel je velmi zajímavou možností nejen pro letní dovolenou. Pročtěte si hodnocení klientů, kteří už v něm byli, možná se Vám budou líbit a vydáte se sem letos či napřesrok také. A kdyby Vás tento hotel neoslovil? Nevadí, možností je v tomto směru opravdu mnoho. Například takový Hotel Dreams Beach Marsa Alam. Zkuste mu také dát šanci, alespoň si pročtěte recenze, které jsou nakonec v kontextu dalších hotelů hodně pozitivní. Tak proč ne?

Egypt, to je skutečná exotika, navíc poměrně snadno dostupná. Nejen pyramidy, ale i hluboké azurové moře, ale i příjemní a vlídní obyvatelé. Jaký nezvyk pro někoho, kdo tráví svůj čas v kanceláři, kde by se stres dal krájet! Egyptem navíc kráčela historie, vše máte na dosah ruky. Bájné Údolí králů, komplex v Karnaku nebo věčný Nil. Chrám Abú Simbel, mešita Muhammada Alího. Spoustu krásných míst, které si doslova zamilujete. Dívejte se na svět z velbloudího hřbetu, je to jeden z nejlepších pohledů, jaké můžete vůbec zažívat.

Podívat se právě do Egypta je skutečným snem mnoha lidí. A proč si jej nesplnit? Zajímavá dovolená, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat je doslova na dosah. Informujte se o možnostech a klidně vyrazte za exotikou, která je opravdu finančně dostupná snad pro každého.