Recenze hotelů – Dream Beach, Solymar Abu Dabbob a Happy Life Resort

Posted by on Jun 23, 2014 in Cestování, Recenze hotelů

21f4c21f66950529fa983567f52ed07eHotel Dream Beach Marsa Alam nabízí čtyřhvězdičkový luxus za velice rozumnou cenu. U českých cestovních kanceláří najdete nabídky na pobyt v tomto zařízení již od necelých 12 000 Kč. Přesto se jedná o hotel, který směle může konkurovat podstatně dražším rezortům – v jeho těsné blízkosti je rozsáhlá písečná pláž, italská restaurace vás velice dobře nasytí a pokud vás přestane bavit pobyt ve vodě, můžete se s cvičitelkou věnovat aerobiku nebo si zahrát tenis na kvalitním kurtu.

Kousek od hotelu Dreams Beach Marsa Alam pak najdete i potápěčskou školu se zkušenými instruktory. V rezortu je samozřejmě i velký bazén, který je obklopen udržovaným parkem. Jedná se o ideální místo pro letní relaxaci.

Solymar Abu Dabbab

760fdc39fbcf02b470bad9c9004e61c6Vyzkoušejte luxusní čtyřhvězdičkový rezort Solymar Abu Dabbab v egyptské Marsa Alam. Jedná se o oceňované hotelové zařízení, se kterým je většina klientů velice spokojena. Oproti jiným podobným zařízením v této oblasti vás překvapí množstvím zeleně v areálu. Jedná se o příjemný detail, který oceníte například při relaxaci u bazénu, kde se navíc samozřejmě nachází koktejlový bar. Samozřejmě na vás ale čeká i pláž s jemným pískem (hned vedle hotelu) a hlavně čisté teplé moře. Hosté hotelu Solyma Abu Dabbab mohou využívat mnoha služeb, jako je například kadeřnictví, půjčovna plážového vybavení, WIFI připojení nebo potápěčské centrum. V hotelu se bohužel nachází jen jedna restaurace, ale určitě si z její nabídky něco dobrého vyberete.

Happy Life Resort

30f13e23e8b44d5ec05e2bbdb51e5922Čtyřhvězdičkový hotel Happy Life Resort v Marsa Alam uspokojí potřeby i náročnější klientely. Hned vedle hotelu najdete velkou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Občerstvit se můžete ve třech restauracích – každá nabízí jiný druh pokrmů, takže si určitě vyberete. Samozřejmostí je WIFI internet na pokoji, klimatizace, satelitní televize a bezpečnostní schránka pro vaše cennosti. Uprostřed rezortu Happy Life najdete velký bazén s množstvím atrakcí, jako je třeba velký tobogán nebo vodní vír. Můžete si tak užít prvotřídní zábavu a odpočinek, aniž byste museli hotelový komplex opustit.