Recenze hotelů Oriental Bay, Three Corners a Concorde Moreen Beach

Posted by on Jun 20, 2014 in Cestování, Egypt, Recenze hotelů

Recenze hotelů Oriental Bay, Three Corners a Concorde Moreen Beach

Hledáte dovolenou v egyptské Marsa Alam v cenové relaci okolo 13 000 Kč? Několik cestovních kanceláří nabízí letecké zájezdy za podobnou cenu do hotelu Three Corners Sea Beach Resort. Jedná se o nabídky dostupné nejen cenově, ale i s ohledem na nabídku míst odletů – z Prahy, Brna i Ostravy.

Samotný hotel je čtyřhvězdičkový a nachází přímo vedle pláže. Bude se zde ale líbit i těm, kdo nechtějí trávit celý den na písku. Celý areál rezortu je totiž proměněn do jedné velké zahrady, v jejímž středu se nachází členitý bazén se sladkou vodou, u kterého nechybí ani tříproudová dlouhá skluzavka. Pokud tedy na dovolenou pojedete i s dětmi, v hotelu Three Corners Sea Beach Resort budete mít jistotu, že se vaše ratolesti zabaví, i pokud se vám nebude chtít do moře. Pokud jde o praktické vybavení, na každém pokoji najdete hezkou koupelnu, klimatizaci, bezpečnostní schránku a fén.

Oriental Bay

4e3d96484f36dfc2ff7b7d6787ac8fdeHotel Oriental Bay je moderní rezort na okraji Marsa Alam. Jedná se o letovisko, které vyhledávají nejen rodiny s dětmi, které si chtějí užít poklidnou dovolenou, ale i zájemci o aktivní trávení volného času – zátoka vedle hotelu totiž skýtá mnoho skvělých míst pro obdivování mořských živočichů při potápění nebo i pouhém šnorchlování. Na své si ale přijdou i milovníci klasického odpočinku na pláži – na tu totiž z hotelu dojdete během dvou minut. Navíc je privátní, takže vás nebudou vyrušovat turisté z jiných ubytovacích zařízení. Určitou nevýhodou hotelu Oriental Bay je jeho pozice. Cesta z letiště vám zabere skoro hodinu. Možná vám to ale vynahradí široká nabídka poskytovaných služeb. Těšit se můžete na připojení k internetu, několik restaurací s různými styly jídel a také bohatou nabídku vybavení pro sporty.

Concorde Moreen Beach Resort & Spa

29377ba0fd071c45671059a742222a49Co takhle strávit dovolenou v pětihvězdičkovém luxusním hotelovém středisku v Marsa Alam? V hotelu Concorde Moreen Beach Resort & Spa najdete vše, co očekáváte od příjemně stráveného pobytu u moře – krásnou pláž, širokou nabídku gurmánských pokrmů v několika místních restauracích, vyhřívaný aqvapark a mnoho doplňkových služeb, přičemž vše můžete mít v režimu all inklusive, takže můžete jíst, pít a sportovat co hrdlo ráčí. Pro děti je připraven speciální koutek, ve kterém si mohou bezpečně hrát, a vy zatím budete mít čas pro sebe. Hotel Concorde Moreen Beach Resort & Spa se nachází asi pět minut chůze od udržované pláže a zhruba půl hodiny jízdy od letiště.