Recenze hotelu Tia Heights Makadi

Posted by on Sep 11, 2014 in Cestování, Recenze hotelů

Recenze hotelu Tia Heights Makadi

Každý hotel má svoje přednosti, ale i nevýhody. V této recenzi si rozebereme kvality hotelu Tia Heights Makadi. Zaměřili jsme se na hotelové pokoje a jejich vybavení, poskytované služby a samozřejmě i na úroveň místních restauračních zařízení. Nejedná se o informace okopírované z katalogů cestovních kanceláří – jedná se o souhrn názorů cestovatelů, kteří v hotelu Tia Heights Makadi strávili alespoň jeden celý týden.

Naše recenze je díky tomu poměrně objektivní a je vhodná pro učinění rozhodnutí o volbě vaší dovolené.

Jak jsou na tom pokoje?

K pokojům nemají výtky snad žádní hosté hotelu Tia Heights Makadi. Jsou totiž velice moderní a dobře vybavené. Jejich designový styl je zvolený s citem a je kombinací evropské jednoduchosti a orientální elegance. Postele jsou prostorné a vyspíte se na nich na jedničku. Počítejte ale s tím, že povlečení postelí nemusí odpovídat tomu, které je vyobrazeno v reklamních prospektech nebo na oficiálních fotografiích na internetových stránkách jako luxusní a barevné. Narazit můžete na jednoduše bílé, jaké možná máte schováno ve své skříni doma. Samozřejmostí je klimatizace v každém pokoji. Bohužel je ale poměrně poruchová.

Různorodost pokrmů

Podle některých návštěvníků hotelu se jídelníček v hotelu poměrně často opakuje. Pokud tedy budete ubytováni déle než týden, můžete být z jídla trochu zklamáni. Grilované maso se vám časem prostě omrzí. Pozitivem je ale široká nabídka nápojů. Těšit se můžete na levné alkoholické i nealkoholické drinky. Po pivu je bohužel poptávka tak velká, že překonává nabídku, což by se v takovém rezortu (který se prezentuje jako pětihvězdičkový) stávat rozhodně nemělo.

Kvality personálu v hotelu

Ke službám personálu v hotelu má bohužel mnoho klientů určité výhrady. Pokud si nepřipravíte balíček dolarů na příležitostné úplatky, budete jednoznačně ochuzeni o nadstandardní servis. Pokud potřebujete s něčím poradit nebo něco někam odnést, bude se od vás bakšiš očekávat.