Tripadvisor.com – váš pomocník na cestách

Posted by on Aug 17, 2014 in Cestování

Tripadvisor.com – váš pomocník na cestách

Tato internetová stránka je nejlepší pomocník při cestování, ať už do zahraničích států, a nebo po krásách české země.

Naleznete zde rady a tipy na ubytování, restaurace v okolí, nejkrásnější památky v dosahu pár kilometrů a jiná kulturní vyžití v oblasti, do které se zrovna chystáte.

Tripadvisor je přehledná a jednoduchá stránka, kterou si zamilujete během pár minut. Stačí napsat lokalitu do které se chystáte a zobrazí se vám, všechny oblíbené oblasti, jejich recenze a rady.

Nejlepší je, že tyto stránky píši rekreační cestovatelé, tak jako vy, které v daném městě opravdu byli a doporučují vám je z vlastní zkušenosti. Přidají i pár obrázků a vaše cestování nabere hned jiný a lepší směr.
Hodně cestuji po celém světě a vždy se před cestou, na místo mé vysněné dovolené, podívám co mi radí webová stránka Tripadvisor.com. Nikdy mě nezklame a pokud je někde špatné hodnocení, mohu si výlet naplánovat tak abych byla spokojená.

Pokud máte rádi skrytá historická místa, tato internetová stránka vám je nabízí. V knižních průvodcích se dozvíte o nejlepších historických památkách, ale Tripadvisor je stále aktuální a nabídne vám mnohem více. Ne jednou jsme zde objevili zajímavá stará místa, o kterých jsme nikde jinde neslyšeli.

Jestliže jste v daném městě pár dní, cestovatelé pro vás připravili nejlepší místa k prozkoumání za 2, 3 nebo 5 dní v dané lokalitě. Můžete se nechat inspirovat a svůj výlet zařídit podle nich.

Zaregistrujte se bezplatně a přispívejte svými zážitky a poraďte ostatním kam se vydat a kam naopak nechodit.
Je to nejlepší internetový pomocník na vaše cesty do neznáma. Pokud ve vašem městě právě probíhá nějaký festival nebo zajímavé divadelní představení, podělte se o ně na této stránce. Je to nejlépe napsaná cestovatelská stránka. Cestujte na jistotu.