Vyrazte na exotickou letní dovolenou

Posted by on Aug 11, 2014 in Cestování

Vyrazte na exotickou letní dovolenou

Chcete si užít zbývající část léta a přemýšlíte o destinaci, kam byste se svojí rodinou vyrazili? Hledáte něco exotického a zároveň ekonomicky dostupného, kde se vám dostane maximálního servisu a profesionálních služeb?

Výtečnou volbou je například dovolená Řecko all inclusive, kde si na své přijdou i ti nejnáročnější rekreanti. Ubytovat se totiž můžete v luxusním hotelu, v němž je po celou dobu pobytu zajištěno kvalitní stravování a zábavní program.

V Řecku oceníte pravděpodobně nádherně čisté moře a dlouhé písečné pláže, jež jsou lemovány kolem úchvatných skalisek.

Cenově dostupné Chorvatsko

Pakliže chcete něco méně vzdáleného, kam se lze bez sebemenšího problému dopravit během pár hodin, bude to určitě Chorvatsko letecky all inclusive. Proč se plahočit vlastním automobilem, když existuje mnohem rychlejší cesta i do této oblíbené destinace?

V průběhu pobytu si lze užívat nekonečného potápění a vodních hrátek, jež budou doplňovány vynikající gastronomií. Výsadou této země je bezpochyby velká řada pamětihodností, v rámci nichž si každý najde to své.

Ochuzeni samozřejmě nebudete ani o zábavní a kulturní program, jenž je součástí každé větší pláže.

Absolvujte Maledivy levně

Patříte-li však mezi cestovatele, kteří lpí na maximálním luxusu, jsou to Maledivy levně, jež můžete nyní navštívit za daleko zajímavějších finančních podmínek, než kdykoliv předtím. Stačí si vybrat pouze jeden z mnoha obyvatelných ostrovů a o výtečné soukromí nebudete mít nouzi.

Nocleh si užijete prostřednictvím tradičních bungalovů, které se tyčí nad mořskou hladinou. Zkrátka nezapomenutelná a romantická idylka, která je vhodná jak pro svobodné páry, tak rodiny s dětmi.

Postarejte se o to, že letošní dovolená bude skutečně výjimečná a ještě hodně dlouhou dobu na ni budete vzpomínat.